GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 10985502
nr 1098 5502
Tallrikar
+ skålfat, 5 delar, Kina, Nutida, diameter: 26-31
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 27 mars 2017
kl 20:13:44
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
2.200 kr